En Kolay Kredi Veren Bankalar 2020

0

En kolay kredi veren bankalar 2020, en çok araştırılan konular arasındadır. Aslında birçok banka, hem işsizlere hem de ev kadınlarına verdiği krediler ile kolay kredi veren bankalar arasına dahil olmuştur. Bu bankalar, son zamanlarda yaşanan ekonomik problemleri azaltmak adına gelir belgesi olmadan kredi vermektedir. Listede yer alan bankalar, gelir belgesinin yanında kefil de istememektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken tek şey; kredi çekecek kişinin kredi notudur. Kredi notunun yüksek olması durumunda ortalama 50.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2020

– TEB
– Akbank
– Burgan Bank
– Aktif Bank
– Odeabank

en-kolay-kredi-veren-bankalar-2020
en-kolay-kredi-veren-bankalar-2020

Listemizde yer alan bankaların çoğu, kredi notunuz yüksekse istediğiniz miktarın fazla olmaması durumunda kredi vermektedir. Bu bankalardan kredi almak için müşterisi olmanıza gerek yoktur. Aynı zamanda müşteriyseniz, şubeye gitmeden direkt olarak mobil uygulama ve sms aracılığı ile kredi çekebilirsiniz.

Her bankanın vereceği kredi miktarı ve faiz oranı farklı olacaktır. Eğer acil nakit ihtiyacınız yoksa, kredi çekmek için kampanyaları araştırmanızı ve bu şekilde kredi çekmenizi tavsiye ederiz. Listede yer alan bankalar, hem işsizlere hem de ev kadınlarına kredi vermektedir. Bazı bankalar, sadece kredi notuna bakarak kredi vermektedir fakat diğer bankalar, kredi notunun yanında kefil de isteyebilmektedir. Ekonomik duruma göre hareket eden bankaların, ne zaman nasıl bir politika izleyeceği pek belli olmamaktadır. Bu neden ile en doğru ve detaylı bilgi için banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Bankaların çoğu, 1.000 TL ile 50.000 TL aralığında kredi vermektedir. Kredi miktarı arttıkça istenilen kredi notu da artmaktadır. Bu yüzden kredi notunuz ne kadar yüksekse, o kadar yüksek kredi çekebilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalar, yukarıda yer aldığı gibidir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.