Havale ve Eft Ücreti Almayan Bankalar 2020

0

Havale ve eft ücreti, yakın zamanda çıkarılan yasal düzenleme ile düzenlenmişti. Bu düzenlemeden önce havale ve eft ücretlerinde acımasız davranan bankalar, mecburen ücretleri düzenlemek zorunda kaldılar. Durumböyle olunca havale ve eft ücreti almayan bankalar 2020 pek fazla araştırılmamaya başlandı fakat hiç ücret ödemek istemeyen kişiler, bu konuda araştırma yapmaktan kaçınmadılar. Her bankanın havale ve eft ücreti almayan ürünleri bulunmaktadır. Bu noktada önemli olan; bu ürünler ile erişiminizin olup olmamasıdır. Gereken şartları karşılamanız durumunda birçok banka, eft ve havale ücreti almamaktadır. Bunun dışında direkt olarak havale ve eft için ücret almayan bankalar da bulunmaktadır. Yazımızın ilerleyen paragraflarında bu bankaları görmüş olacaksınız.

Havale ve Eft Ücreti Almayan Bankalar 2020

– FibaBanka
– Enpara
– Kuveyt Türk
– Albaraka Türk
– Cepte TEB
– Vakıf Katılım
– Ziraat Katılım

havale-eft-ucreti-almayan-bankalar-2020
havale-eft-ucreti-almayan-bankalar-2020

Listemizde yer alan bankalar, havale ve eft ücreti almayan bankalar arasında yer almaktadır. Bu bankalar arasında en çok kullanılan ve en çok sevilen banka; Enpara’dır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Enpara, yıllardır havale ve eft ücreti almamaktadır. Aynı zamanda bu ücretleri ömür boyu almayacağını garanti eden banka, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. QNB Finansbank bünyesinde olan Enpara, en güvenilir havale ve eft ücreti almayan bankalar arasındadır.

Bunlar dışında kalan bankalar ile de havale ve eft ücreti konusunda anlaşma sağlayabilirsiniz. Birçok banka, maaşını kendi bankasından alan kişiler için havale ve eft ücreti almamaktadır. Çalıştığınız kuruma bağlı olarak değişen bu durum, genellikle her şirkette aynıdır. Bunun dışında bankanın kaç yıllık müşterisi olduğunuza bağlı olarak, havale ve eft ücretleri tahsil edilmemektedir. Bu durumda aktif olarak kullandığınız banka ile iletişime geçerek, durumu değerlendirebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.