Migros Para Transferi Nedir, Nasıl Yapılır?

0

Çok geniş kapsamlı bir hizmet üretmek noktasında başarılı olan Migros bu sefer de para transferi konusunda hizmet sunmaya başladı. Standart bankacılık işlemleri olarak karşımıza çıkan para transferi işleminin Migros mağazalarında yapılmaya başlanmasına paralel olarak Migros para transferi nedir? Sorusu da sıklıkla dillendiriliyor. Yine Migros para transferi nasıl yapılır? Sorusu da yanıtı merak edilen bir diğer soru olarak karşımıza çıkıyor. Şayet siz de bu soruların yanıtlarını merak ediyorsanız; bizi takipte kalın!

Gönder – Al Ödeme Hizmetleri A.Ş ile iş birliği yapan Migros, bu sayede mağazalarında para transferi de yapmaya başladı. Üstelik Migros bu hizmeti tam 81 ilde yer alan mağazalarında yapabiliyor. Para transferi işleminin mağazalardan yapılabiliyor olması, ülkemiz açısından yeni bir durum olarak tanımlandığı için bu hizmetin nasıl sunulduğu da merak ediliyor. Migros ile para transferi nasıl yapılır? Standart mağazalar üzerinden para transferinin gerçekleştiği biliniyor. İşte ayrıntılar!

Migros Para Transferi Nasıl Yapılır?

Migros müşterilerinin market alışverişi sırasında para transferi yapabilmelerini de mümkün kılan bir sisteme geçiş yaptır. Migros para transferi nedir? Migros’un Gönder – Al Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile ortaklaşa olarak geliştirdiği marketlerden para transferini mümkün kılan bir sisteme Migros para transferi denir. Üstelik bu sistem sayesinde sadece hafta içlerinde değil; hafta sonlarında dahi para göndermek mümkün oluyor. Bu işlemi Migros mağazalarının açık olduğu her mesai saati içerisinde yapabiliyorsunuz

Migros Para Transferi Nedir

Migros para transferi nasıl yapılır? Migros marketlerinde alışveriş yaparken kasiyerler aracılığıyla para transferi ve para alım işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi tüm Migros, Migrosjet, 5M ile Macrocenter mağazalarında yer alan kasalar vasıtasıyla yapabilirsiniz. Üstelik 2 bin Türk Lirasına kadar tüm para transferi işlemlerini tüm Migros mağazalarından rahatlıkla yapabilirsiniz. 2 bin TL ile 7 bin TL arasındaki para transferlerini ise 81 ilde yer alan 81 ildeki seçili olan Migros mağazalarından rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işlem için mağazalarda yer alan danışma bankosuna gitmeniz yeterli olacaktır.

Migros Para Transferinin Ayrıntıları

Migros mağazalarından para transferi yapabilmek için IBAN numarasını doğru ve eksiksiz bir şekilde iletmelisiniz. Yine para transferin in sadece nakit bir şekilde yapılabileceğiniz unutmamalısınız. Bununla birlikte para transferi için talep edilen ücreti ise hem kredi kartı hem de benzeri kartlarla yapabilirsiniz. Şayet Migros mağazası açıksa, para transferi yapmak da mümkündür. Bütün bu bilgiler ışığında Migros para transferi nedir? Migros tarafından geliştirilen ve Migros mağazalarından para transferinin yapılmasını mümkün kılan bir sistemdir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.